مکالمه زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی

با پول یه دونه پیتزا

زبان انگلیسی یاد بگیر!

یادگیری زبان با پول یه پیتزا!

خود آموز جامع مکالمه روان زبان

همه ما می دانیم که امروزه یادگیری زبان انگلیسی نقش بسزایی در موفقیت افراد دارد. خواه این موفقیت تحصیلی، کاری و یا مهاجرت باشد و خواه شرکت در آزمون هایی نظیر آیلتس و تافل. بسیاری از زبان آموزان به دلیل هزینه های بالای کلاس زبان از یک سو و عدم همخوانی زمانشان با کلاس های زبان نمی توانند در این کلاس ها شرکت کنند. از این رو با توجه به نیاز مبرم مخاطبانمان و درخواست های متعددی که از سوی شما عزیزان داشتیم، بر آن شدیم تا با طراحی دوره جامع خودآموز مکالمه زبان انگلیسی به سبک روان زبان گامی مهم در این عرصه برداشته باشیم. دوره جامع خودآموز مکالمه زبان انگلیسی روان زبان یکی از برترین خودآموز های موجود در ایران می‌باشد که با هدف یادگیری مهارت مکالمه توسط زبان آموزان به صورت اختصاصی و کاملا بومی سازی شده توسط تیم روان زبان تولید شده است.

ساعت
دقیقه
ثانیه
با تخفیف خرید کنید ۴۸ هزار تومان

به جای ۴۴۰ هزار تومان

برخی از ویژگی های دوره

کاملا تصویری

از آنجایی که بخشی از یادگیری با دیدن اتفاق می‌افتد، این بسته را به صورت تصویری تولید کردیم تا بتوانید به راحتی در گوشی، تبلت، لپتاپ و حتی تلویزیون خود با کیفیتی بالا یادگیری را آغاز کنید.

توضیحات کامل به زبان فارسی

از آن جایی که بخش زیادی از مخاطبان این دوره میخواهند از صفر شروع کنند، سعی کردیم تا در ابتدا با بهره گیری از زبان شیرین مادری- فارسی- درسنامه را آغاز کنیم اما به مرور زمان و با پیشرفت درسها قادر خواهید بود تا توضیحات انگلیسی ارائه شده در درسنامه را متوجه شوید و در نتیجه از حجم استفاده از زبان فارسی کاسته خواهد شد.

انگلیسی آمریکایی

محتوای این دوره با محوریت انگلیسی با لهجه آمریکایی آماده سازی و ارائه شده است. دربرگیرنده جامع: تمام سعی ما بر این بوده است تا در این بسته آموزشی به مهارت های چهارگانه زبانی شامل مهارت گفتاری، مهارت شنیداری، مهارت نگارش و دستور زبان بپردازیم.

درسنامه

داخل این بسته برای شما فایل های متنی هر درس را قرار دادیم تا در صورت نیاز چندین بار آن را مرور کنید و با پرینت آن یادگیری خود را چند برابر کنید.

یادگیری را تثبیت کنید

در این بسته در انتهای هر درس تمرین هایی را آماده سازی کرده ایم که به تثبیت دانسته های آن بخش کمک بسزایی خواهد کرد.

بهره گیری از کلیپ های واقعی

همچون سبک ویدیو های روان زبان سعی کردیم در بخش های مختلف این دوره از کلیپ های واقعی انگلیسی زبان ها استفاده کنیم تا از یک سو گوش شما با نحوه گفتار آنها آشنا شود و از سویی دیگر دوره کسل کننده نباشد.

بومی سازی شده

متاسفانه بسیاری از بسته های موجود در بازار ایران به بیان نکات بومی سازی شده که همان ایرادات عمده فارسی زبانان در هنگام مکالمه به زبان انگلیسی است نمی پردازند که این مسئله تبدیل به معضلی بزرگ برای این دسته از افراد شده است. در این دوره جامع سعی شده تا بیان مشکلات رایج فارسی زبانان هنگام مکالمه انگلیسی به رفع این دسته از مشکلات بپردازیم و آنها را راهنمایی کنیم.

آشنایی با تلفظ صحیح

از آن جایی که زبان را باید با تلفظ درست یاد گرفت؛ در پایان هر بخش سعی شده تا شما را با شیوه صحیح تلفظ و گویش آشنا سازیم. یادگیری زبان با تلفظ صحیح به شما کمک خواهد کرد تا هنگامی که انگلیسی زبانان سریع صحبت می کنند راحت ترمتوجه کلامشان شوید و زودتر واکنش نشان بدهید.

فایل صوتی

فایل های صوتی تمامی بخش های این مجموعه در دسترستان قرار خواهد گرفت.

پاسخ به تمارین

پاسخ به تمرین های هر بخش را برایتان قرار دادیم تا خودتان به بررسی و رفع اشکال بپردازید، پس دیگر جای نگرانی نیست.

این دوره عمدتا چه مباحثی را پوشش خواهد داد؟

سر فصل دوره:

توجه داشته باشید که تمامی روز ها شامل یک فایل درسنامه به صورت پی دی اف، یک فایل درسنامه تصویری (ویدیویی)، یک فایل تمرین (پی دی اف)، پاسخ نامه تمارین (پی دی اف) و فایل صوتی درسنامه می باشد.

در پایان این دوره شما قادر خواهید بود از پس مکالمات روزمره برآیید. افراد مقابل را درک کرده و نسبت به سوالاتشان واکنش نشان دهید و یا سوالات روزمره‌تان را به راحتی از آنها بپرسید.

آشنایی با مدرس دوره

پخش ویدیو

تضمین کیفی دوره چیست؟

 

برخی از تصاویر دوره

نظر برخی از خریداران

 عالی عالی حرف نداره من خریداری کردم و خیلی راضیم و هر روز نیم ساعت و بعضی وقت ها بیشتر تمرین می‌کنم. بهترین پکیجی بوده که تا الآن دیدم👌👍
خانم سهرابی از کیش
گمان نمی‎‌کردم این دوره تا به این اندازه کامل باشد و مباحث از پایه گفته شود. عالی بود. 
خانم عنبرسوز از مشهد
سلام استاد.خسته نباشید. من بخش اول رو کامل خوندم. فردا رو میخوام بذارم برای مرور بخش یک…و این که عااالی عااااالی عااااالی بود… واقعا انرژی و انگیزه گرفتم. ممنونم.
خانم دژمانپور
عباراتی که شما در این آموزش ها استفاده میکنید را به وفور می شنوم و میتوانم ارتباط بهتری با آمریکایی ها برقرار کنم.
شاهرخ از سانفرانسیسکو

درباره دوره سوالی دارید؟ 

با کلیک بر روی آیکونپشتیبانی آنلاین در قسمت پایین سمت راست با پشتیبانان آنلاین ما گفت و گو کنید.  

اولین باره با ما آشنا می شوید؟ 

یک خبر خوب براتون دارم!

میتونید با عضویت در پیجمون از کلی آموزش های رایگان بهره مند بشید و اگر احساس کردید میتونید از طریق ما یاد بگیرید، با افتخار همراه مسیر یاد گیریتون باشیم. بدین منظور لطفا به اینستاگرام روان زبان مراجعه کنید.