0
0

کدام لهجه از انگلیسی برای یادگیری بهتر است؟

1119 بازدید
لهجه در زبان انگلیسی

بسیاری از زبان آموزان، هنگام یادگیری زبان انگلیسی دائما از من می‌پرسند که ما چه لهجه ای را یاد بگیریم بهتر است. پاسخ من همواره این بوده است که انتخاب یک لهجه معیار و استاندارد می‌تواند به شما کمک کند، اما باید همیشه به خاطر داشته باشید که صرفا لهجه در صحبت کردن شما تاثیر گذار نیست. فارغ از لهجه ای که می‌آموزید، لازم است تا تلفظتان را تقویت کنید و کلمات را درست ادا کنید.

برای درک بهتر این مسئله: ممکن است شما در شیراز، مشهد، اصفهان، تهران و یا هر نقطه دیگری از این جهان زندگی کنید و به زبان فارسی صحبت کنید. درست است که لهجه شما ممکن است با سایرین تفاوت داشته باشد اما ما یک دیگر را متوجه می‌شویم و به سادگی می‌توانیم با هم دیگر صحبت کنیم. در انتخاب لهجه، عواملی همچون آینده شغلی، مهاجرت و … موثر است و ما لهجه بهتر و یا بد تر نداریم!

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ravanzaban.ir/?p=1507
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
روان زبان
روان زبان جایی است که به شما کمک می‌کند تا در مهارت مکالمه حرفی برای گفتن داشته باشید. تولید این حجم از آموزش‌های رایگان و نگه‌داری از وبسایت هزینه‌های زیادی را بر ما تحمیل می‌کند. چنانچه سایت را ما پسندیدید می‌توانید با معرفی به دوستان و یا حمایت مالی از ما پشتیبانی کنید.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کدام لهجه از انگلیسی برای یادگیری بهتر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.